Uwaga
  • Folder doesn't exist or doesn't contain any images

Szanowni Państwo !

 

Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” wraz z Samorządem Gminy Pułtusk oraz Panią Alicją Klenczon organizuje w dniach 19-22 czerwca 2013 r. I edycję Pułtusk Festiwal im. Krzysztofa Klenczona.
Program festiwalu obejmuje następujące wydarzenia:

 

-konkurs skierowany do solistów i zespołów bez ograniczeń wiekowych, amatorów i
profesjonalistów (planowana liczba uczestników ok. 80 osób);

-warsztaty muzyczne – skierowane do młodzieży polonijnej;

-Koncert Galowy - koncert prezentujący finalistów konkursu oraz zaproszone gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej oraz inne bardzo ciekawe wydarzenia: „Klenczon – poemat rockowy” - widowisko muzyczne, wystawa „Polska – Ameryka – Krzysztof”, projekcja filmu dokumentalnego o Krzysztofie Klenczonie pt. „Zagubiona dusza”.

 

W związku z tym, zapraszamy wszystkich artystów polskich i polonijnych do wzięcia udziału w konkursie skierowanym do solistów i zespołów muzycznych.
Prosimy o przekazanie informacji o Festiwalu i zachęcenie znanych Państwu organizacji i artystów polonijnych do udziału w konkursie organizowanym w ramach Festiwalu. Szczególnie zależy nam na zachęceniu młodych artystów ze środowisk polskich i polonijnych z całego świata, m.in. po to by przypomnieć i popularyzować wspaniałą twórczość Krzysztofa Klenczona.
Więcej informacji dla polonijnych uczestników Festiwalu uzyskacie Państwo pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz na stronach:
www.wspolnotapolska.org.pl
www.pultuskfestiwal.pl/
Wszystkich miłośników twórczości Krzysztofa Klenczona już dziś zapraszamy do Pułtuska na Pułtusk I Festiwal im. Krzysztofa Klenczona !
Z poważaniem
Marek Guzowski

------------------------------------------------------------

 

Pułtusk Festiwal im. Krzysztofa Klenczona

Zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie dla solistów i zespołów muzycznych.

 

Zapraszamy wszystkich miłośników twórczości Krzysztofa Klenczona do Pułtuska na Pułtusk I Festiwal im. Krzysztofa Klenczona !
Na czerwiec bieżącego roku Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” planuje zorganizowanie wspaniałego wydarzenia artystycznego. Każdy miłośnik piosenek Krzysztofa Klenczona i zespołu Czerwonych Gitar (Biały Krzyż, Historia Jednej znajomości, Kwiaty we włosach i wiele innych wspaniałych utworów) powinien przybyć do Pułtuska gdzie wraz z Samorządem Gminy Pułtusk oraz Panią Alicją Klenczon w dniach 19-22 czerwca 2013 r. organizujemy I. edycję Pułtusk Festiwal im. Krzysztofa Klenczona.

 

Program festiwalu obejmuje następujące wydarzenia:

 

-konkurs skierowany do solistów i zespołów bez ograniczeń wiekowych, amatorów i profesjonalistów (planowana liczba uczestników ok. 80 osób);
-warsztaty muzyczne – skierowane do młodzieży polonijnej;
-Koncert Galowy - koncert prezentujący finalistów konkursu oraz zaproszone gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej oraz inne bardzo ciekawe wydarzenia: „Klenczon – poemat rockowy” - widowisko muzyczne, wystawa „Polska – Ameryka – Krzysztof”, projekcja filmu dokumentalnego o Krzysztofie Klenczonie pt. „Zagubiona dusza.

 

Zapraszamy wszystkich artystów polskich i polonijnych do wzięcia udziału w konkursie skierowanym do solistów i zespołów muzycznych !
Prosimy o przekazanie informacji o Festiwalu i zachęcenie osób do udziału w konkursie organizowanym w ramach Festiwalu. Szczególnie zależy nam na zachęceniu młodych artystów ze środowisk polskich i polonijnych z całego świata, m.in. po to by przypomnieć i popularyzować wspaniałą twórczość Krzysztofa Klenczona.
Zgłoszenia można dokonać także drogą elektroniczną (do dnia 31.05.2013 r.) przesyłając Formularz zgłoszeniowy zeskanowany do pliku „pdf” lub „jpg” oraz utwory muzyczne w formacie mp3 na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły dot. zgłoszeń podane są w regulaminie i w formularzu zgłoszeniowym.
Zgłoszenia można również przesyłać na adres:
Stowarzyszenie "Wspólnota Polska"
Biuro Zarządu Krajowego
Ul. Krakowskie Przedmieście 64
00-322 Warszawa
Z dopiskiem : „Festiwal”
lub bezpośrednio do Urzędu Miasta w Pułtusku zgodnie z Regulaminem konkursu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.(z informacją że zgłoszenie dotyczy Polonii).
Artyści polonijni i polscy zamieszkali za granicą którzy zostaną zakwalifikowani do udziału w konkursie będą mieli zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie podczas całości trwania festiwalu oraz zapewniony udział w warsztatach muzycznych (prowadzący to najlepszej klasy polscy artyści). Uczestnicy polonijni pokrywają tylko koszt opłaty wpisowej w wysokości 100 zł.
Wszystkie szczegółowe informacje podane są na stronie http://www.pultuskfestiwal.pl/
Natomiast pytania odnośnie uczestników polonijnych prosimy przesyłać na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.