Uwaga
  • Folder doesn't exist or doesn't contain any images

W ubiegłym roku przedsiębiorcze Polki, kobiety sukcesu z 20 krajów świata, podjęły się wspaniałego wyzwania i napisały wspólnie książkę „Biznesowe inspiracje Polek na świecie”, która zainspirowała tysiące kobiet i młodych ludzi do działania.

„Biznesowe inspiracje Polek na świecie” to wyjątkowa publikacja stworzona przez dwie ambasadorki przedsiębiorczości kobiet: Kingę Langley, prezes PREMIER International Business Club z siedzibą w Wielkiej Brytanii i USA oraz Urszulę Ciołeszyńską, prezes Międzynarodowej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet z siedzibą w Polsce. Obie panie połączyły siły i rozpoczęły wyjątkowy projekt, do którego zapraszają przedsiębiorcze panie z różnych stron świata, aby zostały współautorkami książki „Biznesowe inspiracje Polek na świecie”.

Jeśli w Państwa środowisku mieszkają i prowadzą z sukcesem swoje biznesu panie, które chciałyby przekazać innym swoje niespisane nigdzie dotąd biznesowe doświadczenia, porady i wskazówki, dzięki którym znalazły się na szczycie swoich niegdyś dziewczęcych marzeń, to będziemy bardzo wdzięczni za zarekomendowanie tych wspaniałych kobiet do kolejnej edycji ksiażki.

Autorki pierwszego wydania książki zainspirowały już tysiące młodych osób zarówno w Polsce, jak i na świecie. Poprzez swoje wzruszające historie pokazały, iż pomimo wielu przeciwności losu nie poddały się i udowodniły, że nawet w bardzo trudnych warunkach, w obcym kraju, często bez środków finansowych, można zrealizować swoje marzenia.

Współautorki książki wielokrotnie podkreślają, że ich sukcesy są wynikiem głębokiej determinacji w dążeniu do celu. Teresa Garvin, która prowadzi swój biznes w Chicago, od dawna jest mentorką dla wielu kobiet z różnych krajów świata w tym również z Polski. –  „Mam ogromne doświadczenie w prowadzeniu biznesu w USA,  a więc również gotowe wzorce, które można i powinno się wprowadzać do Polski. Decydując się na wzięcie udziału w tym projekcie, nagle wyobraziłam sobie, jak wiele kobiet będę mogła zainspirować. Ja przecież zaczynałam od zera w obcym kraju, bez języka. Skoro mnie się udało, to inni też mogą osiągnąć sukces” – podkreślała przedsiębiorczyni ze Stanów.

Po przeczytaniu książki swojego zachwytu nie kryła wiceminister rozwoju oraz pełnomocnik rządu do spraw małych i średnich przedsiębiorstw, Pani Angelika Możdżanowska, która powiedziała – „Wasza niezwykła energia i opisane historie życiowe mogą być inspiracją dla wielu kobiet. To co robią Polki w kraju i na świecie oraz jak dzielą się doświadczeniem i wiedzą, może zmienić sposób myślenia kobiet, wspierających ich mężczyzn oraz całego pokolenia. Ta książka to prawdziwa biblia przedsiębiorczości, która powinna być obowiązkowym podręcznikiem na wszystkich kierunkach zarządzania”.                                

Naszym celem jest promocja przedsiębiorczości wśród kobiet oraz młodych osób, które marzą o założeniu własnego biznesu lub już go prowadzą i szukają gotowych rozwiązań, jak swoją firmę udoskonalić. Dlatego też zwracamy się do Państwa z wielką prośbą o przesłanie i rozpropagowanie tej informacji wśród organizacji biznesowych, polonijnych, szkół, klubów studenckich, etc, prowadzonych w krajach Państwa działalności.

Więcej informacji na temat projektu można znależć na stronie www.biznesoweinspiracje.org oraz www.premieribc.org

Książka została wydrukowana w nakładzie 5000 sztuk, który został w całości rozdany za darmo, aby zainspirowac i zachęcić do założenia własnego biznesu, jak największą liczbę osób. Obecnie książkę można przeczytać online klikając na ten link: http://www.biznesoweinspiracje.org/ksiazki/

--

Kinga Langley

 

Founder & President 

PREMIER International Business Club 
Ambassador of Women Entrepreneurship in the United Kingdom

23 Melville Street  |   Edinburgh EH3 7PE  |  United Kingdom

Phone: UK +44 131 2089 111, USA +1 561 806 8036

Registration number SC536435

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.