Uwaga
  • Folder doesn't exist or doesn't contain any images

Studia w Kolegium Europejskim i stypendia MSZ RP

Kolegium Europejskie (College of Europe) ogłasza nabór na rok akademicki 2018/2019. Do zdobycia są liczne stypendia pokrywające pełne koszty studiowania finansowane ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP, Komisji Europejskiej i Parlamentu Europejskiego! Termin składania podań upływa 17 stycznia 2018 r.

Kolegium Europejskie jest najstarszą i jedną z najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych specjalizujących się w studiach podyplomowych z szeroko pojętej europeistyki. Kolegium zostało założone w 1949 roku w Brugii (Belgia), a w roku 1993 do Kolegium dołączył kampus w Natolinie.

Kandydaci mogą ubiegać się o miejsca na kierunkach:

•             European Interdisciplinary Studies – studia w kampusie w Natolinie otwarte dla studentów z wszystkich dziedzin.

•             European Economic Studies, European Law, EU International Relations & Diplomacy; European Political and Governance Studies - studia w kampusie w Brugii.

Nauka trwa 10 miesięcy: od września 2018 r. do czerwca 2019 r. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim i francuskim.

Szczegółowe informacje na temat procesu rekrutacji, oferty stypendialnej oraz programów akademickich zamieszczone są na stronie internetowej Kolegium Europejskiego, www.coleurope.eu oraz na stronie internetowej kampusu w Natolinie www.coleuropenatolin.eu .

 

Informacje na temat stypendiów Ministerstwa Spraw Zagranicznych są dostępne na stronie http://www.msz.gov.pl/pl/p/msz_pl/ministerstwo/bip/ogloszenia_bip/nabor_na_studia_w_kolegium_europejskim__college_of_europe__1;jsessionid=99AE736401B8497BD44476FA51060B54.cmsap1p .