Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/.sites/23/site1463081/web/ilovepolen.com/ilovepolen.com/images/phocagallery/2012/kopia_czy_oryginal
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/phocagallery/2012/kopia_czy_oryginal
  • Folder doesn't exist or doesn't contain any images

6 listopada br. w Polskiej Akademii Naukowej w Wiedniu zagościła Hanka Bielicka.

Oczywiście nie ta prawdziwa aktorka estradowa, która rozweselała widzów i słuchaczy (niemalże do śmierci w 2006r.) nawet w leciwym wieku 90-ciu  lat. To Elżbeita Akwa-Asare, podobna z temperamentu i chrypki, a w sobotę (6.10.) dodatkowo z kapelusza, wcieliła się w rolę tej popularnej i kochanej przez Polaków artystki. I chociaż to samo widowisko powieliła po raz trzeci, nie zabrakło publiczności.

Anegdotami i cytatami z życia Hanki Bielickiej podzielił się z publicznością Jan Natkaniec, a Barbara Kamińska zaśpiewała wybrane piosenki z repertuaru tej niepowtarzalnej gwiazdy polskiej estrady.

Hanka Bielicka była niewątpliwie najlepszą kreacją Elżbiety Akwa-Asare, nasuwa się nawet pytanie, która wierniejsza, kopia czy oryginał?

Bezspornie powiedziałabym, że nie ma znaczenia, gdyż ta kopia, to przecież oryginał!

{gallery}2012/kopia_czy_oryginal{/gallery}