Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/.sites/23/site1463081/web/ilovepolen.com/ilovepolen.com/images/phocagallery/2015/CZERWIEC/tanczace_ogrody
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/phocagallery/2015/CZERWIEC/tanczace_ogrody
  • Folder doesn't exist or doesn't contain any images

Pomimo przepełnionego terminami kalendarza, na prośbę i osobiste zaproszenie organizatorki Krystyny Meduny, redakcja I LOVE POLEN przygotowała fotoreportaż z wystawy Małgorzaty Czernik pt.: „Tańczące ogrody”

Wystawa odbyła się 29. maja 2014r. w letnim pawilonie zajazdu „Chadim”, uroczo położonym w środku dużego parku, ulubionym miejscem rekreacyjnym 10. dzielnicy Wiednia. Tego wieczoru, oprócz obrazów, podziwiać można było pokaz ręcznie malowanych strojów Małgorzaty Czernik, prezentowanych przez uczestników imprezy. W ten sposób wystawa przerodziła się w wyśmienitą zabawę. Chętne panie, bez względu na wiek i szerokość talii, ochoczo paradowały w strojach wykonanych przez artystkę. Zawirowały kwiaty na zamaszystych spódnicach i w tytule nie było żadnej przesady, gdyż ogrody faktycznie zatańczyły. Dodatkowo niektóre panie miały okazję popisać się swoimi umiejętnościami, a jak poszyły w ruch brzuszki, to kółko zwane hulaj-hopem, ani raz nie spadło na ziemię. Panowie za to dali pokaz żonglerki, jednocześnie prezentując malowane koszule i kaftany. Niezawodny Willi Meduna, mąż i ręka wykonawcza Krystyny, przez cały wieczór dumnie prezentował na piersi, malowany przez panią Małgosię pastelowy krawat. Publiczność miała również okazję otrzymać swoistego rodzaju autograf artystki, w postaci kwiatów na strojach przyniesionych z domu.

Bardzo miły wieczór zakończył się szparagami w różnym wydaniu – sezonowym specjałem zajazdu – oraz miłymi rozmowami ze znajomymi. Artystce Małgorzacie Czernik gratulujemy udanego performance. Dziękujemy również za prywatne zaproszenie na kolejny sympatyczny wieczór i miłe rozmowy w babskim gronie. 

PS. Informacje o imprezach polonijnych zamieszczamy w kalendarzu imprez na stronie internetowejwww.ilovepolen.combez względu na zapatrywania polityczne, religijne, czy też osobiste sympatie. Aby jednak w przyszłości uniknąć nieporozumień, a wręcz nieprawdziwych pomówień, prosimy o maila z prośbą o umieszczenie plakatu reklamującego imprezę i ewentualne pisemne zaproszenie.

W przeciwnym razie nie będziemy anonsować wydarzenia, ani nie przygotujemy fotoreportażu. Wykonanie, obróbka oraz umieszczenie zdjęć na stronie internetowej, jak również zredagowanie tekstu, wiąże się z poświęceniem prywatnego czasu i pieniędzy członków redakcji, przy czym jest bezpłatną reklamą dla organizatorów i imprezy. Rozgłaszanie nieprawdy o braku zaproszenia naszej redakcji na pokaz mody w „podziękowaniu” za taką reklamę, jest bardzo niskie i podłe. 

Redakcja

{gallery}2015/CZERWIEC/tanczace_ogrody{/gallery}