Uwaga
  • Folder doesn't exist or doesn't contain any images

Wspaniały spektakl otwarcia balu na placu ratuszowym będzie transmitowany przez austriacką telewizję ORF live, a liczni zaproszeni artyści zadbają o to aby trwająca do świtu impreza pełna glamouru, ekstrawagancji i performance, jak poprzednie, przeszła do historii.

Prominenci najwyszczego stopnia zaszczycą bal swoją obecnością. Tak więc obok już zapowiedzianej Charlize Theron i Mary J. Blige przyjadą do Wiednia Kelly Osbourne, Carmen Electra, Dita von Teese oraz Paula Abdul. Pokaz mody przygotuje ponownie francuski car mody Jean Paul Gaultier. Na balu w Wiedniu gościł już 1995 roku. 

Ponieważ bilety na Life Ball są już dawno wyprzedane (sprzedaż rozpoczęła się 26 lutego), w telewizji obejrzeć będzie można bezpośrednią transmisję z otwarcia balu, względnie na żywo na placu przed Wiedeńskim Ratuszem. Tylko wtedy należy mieć wiele cierpliwości, gdyż ciekawski przybędzie wielu. 

Bilety można nabyć jescze na Life Ball Party 2015, które odbędzie się 16. maja w Volksgarten, względnie Life Ball Party After Hour 2015, również w ogrodzie Volksgarten: http://www.oeticket.com/de/kuenstler/life-ball-1179/profile.html  

Wiceburmistrz miasta Wiednia Maria Vassilakou, przygotowała niespodziankę w postaci nowacyjnych lamp na przjściach dla pieszych. Zamiast tradycjnego ludzika, lampy przedstawiają trzymające się za ręce pary opatrzone serduszkiem. Symbole te, pojawiły się na 120 skrzyżowaniach i ozanczać mają równość, różnorodność i tolerancję. Akcja ta, która ma potrwać do końca czerwca, wywołała wojnę na wiedeńdkim parkiecie politycznym. 

 

 

 

Z przyjemnością zawiadamiamy, że podobnie jak w zeszłym roku, członek naszego stowarzyszenia Melanie Olczykowski, weźmie udział w uroczystościach otwarciu balu, na placu przed Ratuszem. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotoreportaż z zeszłego roku obejrzeć można pod linkiem: http://www.ilovepolen.com/index.php/fotoreportaze1/318-lifeball-2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. Life Ball-Event 2014